C0603C103J3HACTU
- 型號描述:
10000 pF ±5% 25V Ceramic Capacitor X8R 0603 (1608 Metric)
CAP CER 10000PF 25V X8R 0603
- 型號:
- C0603C103J3HACTU
- 品牌:
- KEMET
- 點擊查看即時庫存
起訂量:4000
倍增量:1
價格:
- Tolerance
- ±5%
- Lead Style
- Features
- Low ESL, High Temperature
- Voltage - Rated
- 25V
- Temperature Coefficient
- X8R
- Size / Dimension
- 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C
- Applications
- General Purpose
- Thickness (Max)
- 0.034" (0.87mm)
- Failure Rate
- Capacitance
- 10000 pF