VPDR302W222J1GV001E
- 型號描述:
2200 pF ±5% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)
IC
- 型號:
- VPDR302W222J1GV001E
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±5%
- Lead Style
- Voltage - Rated
- 3000V (3kV)
- Size / Dimension
- 0.177" L x 0.125" W (4.50mm x 3.18mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Applications
- General Purpose
- Lead Spacing
- Thickness (Max)
- 0.110" (2.79mm)
- Failure Rate
- Capacitance
- 2200 pF