VPDR302W151K1GV001E
- 型號描述:
150 pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)
CAP CER 150PF 3KV X7R 1812
- 型號:
- VPDR302W151K1GV001E
- 品牌:
- Johanson Dielectrics Inc.
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Capacitance
- 150 pF
- Tolerance
- ±10%
- Voltage - Rated
- 3000V (3kV)
- Temperature Coefficient
- X7R
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Features
- High Voltage
- Ratings
- Applications
- SMPS Filtering
- Failure Rate
- Mounting Type
- Surface Mount, MLCC
- Package / Case
- 1812 (4532 Metric)
- Size / Dimension
- 0.177" L x 0.125" W (4.50mm x 3.18mm)
- Height - Seated (Max)
- Thickness (Max)
- 0.110" (2.80mm)