VPDR202W471K1GV001E
- 型號描述:
470 pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)
CAP CER 470PF 2KV X7R 1812
- 型號:
- VPDR202W471K1GV001E
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±10%
- Lead Style
- Voltage - Rated
- 2000V (2kV)
- Package / Case
- 1812 (4532 Metric)
- Size / Dimension
- 0.177" L x 0.125" W (4.50mm x 3.18mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Applications
- SMPS Filtering
- Lead Spacing
- Thickness (Max)
- 0.110" (2.80mm)
- Failure Rate
- Capacitance
- 470 pF