VPDP302W102K1GV001E
- 型號描述:
1000 pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric)
CAP CER 1000PF 3KV X7R 1808
- 型號:
- VPDP302W102K1GV001E
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±10%
- Lead Style
- Voltage - Rated
- 3000V (3kV)
- Package / Case
- 1808 (4520 Metric)
- Size / Dimension
- 0.185" L x 0.080" W (4.70mm x 2.03mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Applications
- SMPS Filtering
- Lead Spacing
- Thickness (Max)
- 0.085" (2.16mm)
- Failure Rate
- Capacitance
- 1000 pF