VPDP202W102K1GF001E
- 型號描述:
1000 pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric)
CAP CER 1000PF 2KV X7R 1808
- 型號:
- VPDP202W102K1GF001E
- Capacitance
- 1000 pF
- Tolerance
- ±10%
- Voltage - Rated
- 2000V (2kV)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Features
- Soft Termination, High Voltage
- Ratings
- Applications
- SMPS Filtering, Boardflex Sensitive
- Package / Case
- 1808 (4520 Metric)
- Size / Dimension
- 0.185" L x 0.080" W (4.70mm x 2.03mm)
- Height - Seated (Max)
- Thickness (Max)
- 0.085" (2.16mm)