VPDP102W222K1GV001E
- 型號描述:
2200 pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric)
IC
- 型號:
- VPDP102W222K1GV001E
- Capacitance
- 2200 pF
- Tolerance
- ±10%
- Voltage - Rated
- 1000V (1kV)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Package / Case
- 1808 (4520 Metric)
- Size / Dimension
- 0.185" L x 0.080" W (4.70mm x 2.03mm)
- Height - Seated (Max)
- Thickness (Max)
- 0.085" (2.16mm)