VPDD501W271K1GV001E
- 型號描述:
270 pF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
IC
- 型號:
- VPDD501W271K1GV001E
- 品牌:
- Johanson Dielectrics Inc.
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Capacitance
- 270 pF
- Tolerance
- ±10%
- Voltage - Rated
- 500V
- Temperature Coefficient
- X7R
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Features
- High Voltage
- Ratings
- Applications
- General Purpose
- Failure Rate
- Mounting Type
- Surface Mount, MLCC
- Package / Case
- 1206 (3216 Metric)
- Size / Dimension
- 0.125" L x 0.062" W (3.17mm x 1.57mm)
- Height - Seated (Max)
- Thickness (Max)
- 0.067" (1.70mm)