首頁 > Johanson Dielectrics Inc.代理商 > SCDR302W222M4GV001E
影像僅供參考,以產品規格為準
SCDR302W222M4GV001E
型號描述:
2200 pF ±20% 250VAC Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)
IC
型號:
SCDR302W222M4GV001E
品牌:
Johanson Dielectrics Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1000
起訂量:2000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±20%
Lead Style
Features
Voltage - Rated
250VAC
Package / Case
1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient
X7R
Size / Dimension
0.175" L x 0.125" W (4.45mm x 3.18mm)
Mounting Type
Surface Mount, MLCC
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Applications
Safety
Lead Spacing
Ratings
X2
Height - Seated (Max)
Thickness (Max)
0.115" (2.92mm)
Failure Rate
Capacitance
2200 pF