SCDR302W222K4GV001E
- 型號描述:
2200 pF ±10% 250VAC Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)
CAP CER 2200PF 250VAC X7R 1812
- 型號:
- SCDR302W222K4GV001E
- 品牌:
- Johanson Dielectrics Inc.
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±10%
- Lead Style
- Features
- Voltage - Rated
- 250VAC
- Package / Case
- 1812 (4532 Metric)
- Temperature Coefficient
- X7R
- Size / Dimension
- 0.175" L x 0.125" W (4.45mm x 3.18mm)
- Mounting Type
- Surface Mount, MLCC
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Applications
- Safety
- Lead Spacing
- Ratings
- X2
- Height - Seated (Max)
- Thickness (Max)
- 0.115" (2.92mm)
- Failure Rate
- Capacitance
- 2200 pF