3600BL14M0050001T
- 型號描述:
RF Balun 3.3GHz ~ 3.9GHz 50 / 50Ohm 0603 (1608 Metric)
BALUN 3.3GHZ-3.9GHZ 50/50 0603
- 型號:
- 3600BL14M0050001T
- 品牌:
- Johanson Technology Inc.
數量:
- Frequency Range
- 3.3GHz ~ 3.9GHz
- Impedance - Unbalanced/Balanced
- 50 / 50Ohm