2450BL15B0200001E
- 型號描述:
RF Balun 2.4GHz ~ 2.5GHz 50 / 200Ohm 0805 (2012 Metric)
BALUN 2.4GHZ-2.5GHZ 50/200 0805
- 型號:
- 2450BL15B0200001E
- 品牌:
- Johanson Technology Inc.
- Package / Case
- 0805 (2012 Metric)
- Frequency Range
- 2.4GHz ~ 2.5GHz
- Impedance - Unbalanced/Balanced
- 50 / 200Ohm