2450AD18A7250001E
- 型號描述:
RF ANTENNA Bluetooth, UWB, Wi-Fi Chip Solder Surface Mount
BT/WIFI AND UWB MINI ANTENNA, SI
- 型號:
- 2450AD18A7250001E
- 品牌:
- Johanson Technology Inc.
數量:
- RF Family/Standard
- Bluetooth, WiFi
- Frequency Group
- UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
- Frequency (Center/Band)
- 2.44GHz, 7.25GHz
- Frequency Range
- 2.4GHz ~ 2.48GHz, 6GHz ~ 8.5GHz
- Antenna Type
- Chip
- Number of Bands
- 2
- VSWR
- Return Loss
- 6.5dB
- Gain
- 3dBi, 5.5dBi
- Power - Max
- 3 W
- Features
- Termination
- Solder
- Ingress Protection
- Mounting Type
- Surface Mount
- Height (Max)
- 0.020" (0.50mm)