首頁 > Jauch Quartz代理商 > O 25,0-JO32-B-1V3-1-T1-LF
影像僅供參考,以產品規格為準
O 25,0-JO32-B-1V3-1-T1-LF
型號描述:
25 MHz XO (Standard) HCMOS, LVCMOS Oscillator 1.8V ~ 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
XTAL OSC XO 25.0000MHZ HCMOS SMD
型號:
O 25,0-JO32-B-1V3-1-T1-LF
品牌:
Jauch Quartz
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
500
起訂量:500 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
4-SMD, No Lead
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type
Surface Mount
Output
HCMOS, LVCMOS
Function
Enable/Disable
Type
XO (Standard)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Frequency Stability
±50ppm
Voltage - Supply
1.8V ~ 3.3V
Ratings
Spread Spectrum Bandwidth
Current - Supply (Max)
4mA
Supplier Device Package
4-VDFN (3.2x2.5)
Height - Seated (Max)
0.041" (1.05mm)
Absolute Pull Range (APR)
Frequency
25 MHz