ER26500J-T C
- 型號描述:
C Lithium Thionyl Chloride 3.6 V Battery Non-Rechargeable (Primary)
BATTERY LITHIUM 3.6V C
- 型號:
- ER26500J-T C
- 品牌:
- Jauch Quartz
數量:
- Packaging
- Box
- Features
- Battery Cell Size
- C
- Capacity
- 8.5Ah
- Size / Dimension
- 1.03" Dia x 1.97" H (26.2mm x 50.0mm)
- Termination Style
- Solder Tab
- Battery Chemistry
- Lithium Thionyl Chloride
- Voltage - Rated
- 3.6 V