首頁 > J.W. Miller代理商 > 2300HT-750-V-RC
影像僅供參考,以產品規格為準
2300HT-750-V-RC
型號描述:
功率電感器 - 引線式 Inductor, Toroidal
型號:
2300HT-750-V-RC
品牌:
J.W. Miller
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
50
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tray
Tolerance
±15%
Package / Case
Radial, Vertical (Open)
Size / Dimension
1.280" Dia x 0.650" W (32.51mm x 16.51mm)
Mounting Type
Through Hole
Shielding
Shielded
Type
Toroidal
Operating Temperature
-55°C ~ 200°C
DC Resistance (DCR)
36mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
Ratings
Current - Saturation (Isat)
Material - Core
Iron Powder
Inductance Frequency - Test
1 kHz
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
Inductance
75 µH
Current Rating (Amps)
9 A