22SUR-32S
型號描述:
22 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Tin 32 AWG
汽車連接器 SUR RECEPTACLE #32
型號:
22SUR-32S
品牌:
JST Commercial
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
2000
起訂量:2000 倍增量:2000
Connector Type
Receptacle
Contact Type
Female Socket
Number of Positions
22
Pitch
0.031" (0.80mm)
Number of Rows
1
Row Spacing
Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
Fastening Type
Cable Termination
IDC
Wire Type
Discrete
Wire Gauge
32 AWG