03SUR-32S
型號描述:
3 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Tin 32 AWG
汽車連接器 SUR RECEPTACLE
型號:
03SUR-32S
品牌:
JST Commercial
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
2000
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Bulk
Features
Closed End
Connector Type
Receptacle
Contact Finish
Tin
Color
Natural
Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
Wire Gauge
32 AWG
Number of Positions
3
Pitch
0.031" (0.80mm)