SF78S012VBAR1400
- 型號描述:
12 Position Card Connector Combo - NANO SIM, NANO SIM Surface Mount, Right Angle Gold
CONN NANO SIM/NANO SIM CARD
- 型號:
- SF78S012VBAR1400
- 品牌:
- JAE Electronics
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Features
- Pick and Place, Switch
- Connector Type
- Connector and Ejector
- Contact Finish
- Gold
- Mounting Type
- Surface Mount, Right Angle
- Number of Positions
- 12
- Card Type
- Combo - NANO SIM, NANO SIM
- Height Above Board
- 0.051" (1.30mm)