DX07S024WJ1R350
- 型號描述:
USB-C (USB TYPE-C) USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1 Gen 2, Superspeed + (USB 3.1)) Receptacle Connector 24 Position Surface Mount, Through Hole
CONN RCPT USB3.1 TYPEC 24POS SMD
- 型號:
- DX07S024WJ1R350
- 品牌:
- JAE Electronics
- 點擊查看即時庫存
起訂量:350
倍增量:1
價格:
數量:
- Connector Type
- USB-C (USB TYPE-C)
- Number of Contacts
- 24
- Gender
- Receptacle
- 規格
- USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1 Gen 2, Superspeed + (USB 3.1))
- Mounting Type
- Surface Mount, Through Hole
- Mounting Feature
- Vertical
- Termination
- Solder
- Features
- Board Guide
- Ingress Protection
- Operating Temperature
- -30°C ~ 80°C
- Number of Ports
- 1
- Current Rating (Amps)
- 5A
- Voltage - Rated
- 48V