C2777-MX80P10K4F1-FB0.5-900
- 型號描述:
20 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 35.4" (900.0mm)
CRIMPED WIRE FLRYB0.5 900MM
- 型號:
- C2777-MX80P10K4F1-FB0.5-900
- 品牌:
- JAE Electronics
數量:
- Packaging
- Bulk
- Contact Finish
- Tin
- Color
- Length
- 35.4" (900.0mm)
- Wire Gauge
- 20 AWG