VMK-R025-1.0-U
- 型號描述:
25 mOhms ±1% 1.5W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
RESISTOR - ISA-PLAN SHUNT, 0.025
- 型號:
- VMK-R025-1.0-U
- 品牌:
- Isabellenhuette USA
數量:
- Resistance
- 25 mOhms
- Tolerance
- ±1%
- Power (Watts)
- 1.5W
- Composition
- Features
- Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
- Temperature Coefficient
- 20ppm/°C
- Operating Temperature
- -65°C ~ 170°C
- Package / Case
- 1206 (3216 Metric)
- Supplier Device Package
- 1206
- Ratings
- Size / Dimension
- 0.120" L x 0.060" W (3.05mm x 1.52mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.022" (0.55mm)