VMK-R025-1.0-U
型號描述:
25 mOhms ±1% 1.5W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
RESISTOR - ISA-PLAN SHUNT, 0.025
型號:
VMK-R025-1.0-U
品牌:
Isabellenhuette USA
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:12500 倍增量:1
Resistance
25 mOhms
Tolerance
±1%
Power (Watts)
1.5W
Composition
Features
Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Temperature Coefficient
20ppm/°C
Operating Temperature
-65°C ~ 170°C
Package / Case
1206 (3216 Metric)
Supplier Device Package
1206
Ratings
Size / Dimension
0.120" L x 0.060" W (3.05mm x 1.52mm)
Height - Seated (Max)
0.022" (0.55mm)