首頁 > Isabellenhuette USA代理商 > PBV-R010-F1-0.5
影像僅供參考,以產品規格為準
PBV-R010-F1-0.5
型號描述:
10 mOhms ±0.5% 10W Through Hole Resistor 4-SIP Pulse Withstanding
RESISTOR - ISA-PLAN THROUGH-HOLE
型號:
PBV-R010-F1-0.5
品牌:
Isabellenhuette USA
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Resistance
10 mOhms
Tolerance
±0.5%
Power (Watts)
10W
Composition
Features
Pulse Withstanding
Temperature Coefficient
±30ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Package / Case
4-SIP
Supplier Device Package
4-SIP
Size / Dimension
0.886" L x 0.175" W (22.50mm x 4.45mm)
Height - Seated (Max)
0.815" (20.70mm)