TC277T64F200NDCKXUMA2
- 型號描述:
TriCore? AURIX? Microcontroller IC 32-Bit Tri-Core 200MHz 4MB (4M x 8) FLASH PG-LFBGA-292-6
IC MCU 32BIT 4MB FLASH 292LFBGA
- 型號:
- TC277T64F200NDCKXUMA2
- 品牌:
- Infineon Technologies
數量:
- DigiKey Programmable
- Not Verified
- Core Processor
- TriCore™
- Core Size
- 32-Bit Tri-Core
- Speed
- 200MHz
- Connectivity
- ASC, CANbus, Ethernet, FlexRay, HSSL, I2C, LINbus, MSC, PSI5, QSPI, SENT
- Peripherals
- DMA, POR, WDT
- Number of I/O
- 169
- Program Memory Size
- 4MB (4M x 8)
- Program Memory Type
- FLASH
- EEPROM Size
- 64K x 8
- RAM Size
- 472K x 8
- Voltage - Supply (Vcc/Vdd)
- 1.17V ~ 5.5V
- Data Converters
- A/D 60x12b SAR, Sigma-Delta
- Oscillator Type
- External
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C (TA)