IM12B10CC1XKMA1
型號描述:
Power Driver Module IGBT 3 Phase Inverter 1.2 kV 24-PowerDIP Module (1.094", 27.80mm)
型號:
IM12B10CC1XKMA1
品牌:
Infineon Technologies
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Type
IGBT
Configuration
3 Phase Inverter
Voltage
1.2 kV
Voltage - Isolation
2500Vrms
Grade
Qualification
Mounting Type
Through Hole
Package / Case
24-PowerDIP Module (1.094", 27.80mm)