IM06B15AC1XKMA1
- 型號描述:
Power Driver Module IGBT 3 Phase Inverter 650 V 15 A 24-PowerDIP Module (1.126", 28.60mm)
- 型號:
- IM06B15AC1XKMA1
- 品牌:
- Infineon Technologies
- 交期:
- 6-9工作天
數量:
- Type
- IGBT
- Configuration
- 3 Phase Inverter
- Current
- 15 A
- Voltage
- 650 V
- Voltage - Isolation
- 2000Vrms
- Grade
- Qualification
- Mounting Type
- Through Hole
- Package / Case
- 24-PowerDIP Module (1.126", 28.60mm)