IGCM10F60GAXKMA1
型號描述:
Power Driver Module IGBT 3 Phase 600 V 10 A 24-PowerDIP Module (1.028", 26.10mm)
型號:
IGCM10F60GAXKMA1
品牌:
Infineon Technologies AG
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:6 倍增量:1
Type
IGBT
Configuration
3 Phase
Current
10 A
Voltage
600 V
Voltage - Isolation
2000Vrms
Mounting Type
Through Hole
Package / Case
24-PowerDIP Module (1.028", 26.10mm)