CY8C29566-24AXIT
- 型號描述:
M8C PSOC?1 CY8C29xxx Microcontroller IC 8-Bit 24MHz 32KB (32K x 8) FLASH 44-TQFP (10x10)
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44TQFP
- 型號:
- CY8C29566-24AXIT
- 品牌:
- Infineon Technologies
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Speed
- 24MHz
- Program Memory Size
- 32KB (32K x 8)
- RAM Size
- 2K x 8
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Data Converters
- A/D 12x14b; D/A 4x9b
- Voltage - Supply (Vcc/Vdd)
- 3V ~ 5.25V