CY8C24123A-24SXIT
- 型號描述:
M8C PSOC?1 CY8C24xxx Microcontroller IC 8-Bit 24MHz 4KB (4K x 8) FLASH 8-SOIC
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 8SOIC
- 型號:
- CY8C24123A-24SXIT
- 品牌:
- Infineon Technologies
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
- Speed
- 24MHz
- Program Memory Size
- 4KB (4K x 8)
- RAM Size
- 256 x 8
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Data Converters
- A/D 4x14b; D/A 2x9b
- Voltage - Supply (Vcc/Vdd)
- 2.4V ~ 5.25V