CY7C2564XV18-366BZXC
- 型號描述:
- SRAM 72MB (2Mx36) 1.8v 366MHz QDR II SRAM
- 型號:
- CY7C2564XV18-366BZXC
- 品牌:
- Infineon Technologies
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 680
- DigiKey Programmable
- Not Verified
- Memory Type
- Volatile
- Memory Format
- SRAM
- Technology
- SRAM - Synchronous, QDR II+
- Memory Size
- 72Mbit
- Memory Organization
- 2M x 36
- Memory Interface
- Parallel
- Clock Frequency
- 366 MHz
- Write Cycle Time - Word, Page
- Voltage - Supply
- 1.7V ~ 1.9V
- Operating Temperature
- 0°C ~ 70°C (TA)