CY7C1482BV33-200BZI
- 型號描述:
SRAM - Synchronous, SDR Memory IC 72Mbit Parallel 200 MHz 3 ns 165-FBGA (15x17)
IC SRAM 72MBIT PARALLEL 165FBGA
- 型號:
- CY7C1482BV33-200BZI
- 品牌:
- Infineon Technologies
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Tray
- Package / Case
- 165-LBGA
- Mounting Type
- Surface Mount
- Memory Size
- 72Mbit
- Memory Type
- Volatile
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Voltage - Supply
- 3.135V ~ 3.6V
- Technology
- SRAM - Synchronous, SDR
- Clock Frequency
- 200 MHz