CY15B108QI-20LPXI
- 型號描述:
FRAM (Ferroelectric RAM) Memory IC 8Mbit SPI 20 MHz 8-GQFN (3.23x3.28)
IC FRAM 8MBIT SPI 20MHZ 8GQFN
- 型號:
- CY15B108QI-20LPXI
- 品牌:
- Infineon Technologies
數量:
- Packaging
- Tray
- Package / Case
- 8-UQFN
- Memory Size
- 8Mbit
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Voltage - Supply
- 1.8V ~ 3.6V
- Technology
- FRAM (Ferroelectric RAM)
- Clock Frequency
- 20 MHz