0298150.ZXEH
- 型號描述:
150 A 32 V Fuse Automotive Bolt Mount Auto Link
- 型號:
- 0298150.ZXEH
- 品牌:
- IXYS/Littelfuse
- 交期:
- 6-9工作天
- 原廠包裝量:
- 500
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:500
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Bulk
- Color
- Orange
- Size / Dimension
- 1.149" L x 0.750" W x 0.390" H (29.20mm x 19.05mm x 9.90mm)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- Approval Agency
- UL
- Current Rating (Amps)
- 150 A
- Voltage Rating - DC
- 32 V