首頁 > IXYS代理商 > DSEP30-06BR
影像僅供參考,以產品規格為準
DSEP30-06BR
型號描述:
整流器 30 Amps 600V
型號:
DSEP30-06BR
品牌:
IXYS
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
30
起訂量:1 倍增量:1
Technology
Standard
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
600 V
Current - Average Rectified (Io)
30A
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
2.51 V @ 30 A
Speed
Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr)
30 ns
Current - Reverse Leakage @ Vr
250 µA @ 600 V
Capacitance @ Vr, F
Mounting Type
Through Hole
Package / Case
ISOPLUS247™
Supplier Device Package
ISOPLUS247™ (BR)
Operating Temperature - Junction
-55°C ~ 175°C