CS19-08HO1
- 型號描述:
SCR 800 V 31 A Standard Recovery Through Hole TO-220-3
SCR 800V 31A TO-220-3
- 型號:
- CS19-08HO1
- 品牌:
- IXYS
數量:
- Packaging
- Tube
- Package / Case
- TO-220-3
- Mounting Type
- Through Hole
- SCR Type
- Standard Recovery
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- Current - Hold (Ih) (Max)
- 50 mA
- Current - Gate Trigger (Igt) (Max)
- 28 mA
- Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm)
- 160A, 180A
- Current - On State (It (AV)) (Max)
- 19 A
- Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max)
- 1.5 V
- Voltage - On State (Vtm) (Max)
- 1.6 V
- Current - Off State (Max)
- 5 mA
- Supplier Device Package
- TO-220-3
- Current - On State (It (RMS)) (Max)
- 29 A
- Voltage - Off State
- 800 V