首頁 > ITT Cannon, LLC代理商 > MDM-15SCBRP-7
影像僅供參考,以產品規格為準
MDM-15SCBRP-7
型號描述:
15 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector
CONN MICRO-D RCPT 15POS R/A SLDR
型號:
MDM-15SCBRP-7
品牌:
ITT Cannon, LLC
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:10 倍增量:1
Connector Style
D-Type, Micro-D
Connector Type
Receptacle, Female Sockets
Number of Positions
15
Number of Rows
3
Mounting Type
Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Shell Size, Connector Layout
0.050 Pitch x 0.100 Row to Row
Contact Type
Signal
Flange Feature
Mating Side, Female Screwlock (2-56)
Termination
Solder
Shell Material, Finish
Aluminum, Yellow Chromate Plated Cadmium
Contact Finish
Gold
Contact Finish Thickness
Ingress Protection
Material Flammability Rating
Current Rating (Amps)
3A