CIR030RV-24A-28SX-F80
- 型號描述:
28 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
CONN RCPT FMALE 28P SILVER CRIMP
- 型號:
- CIR030RV-24A-28SX-F80
- 品牌:
- ITT Cannon, LLC
- Voltage Rating
- 200VAC, 250VDC
- Current Rating (Amps)
- 13A
- Orientation
- X
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C