CIR030RV-24A-28SW-F80
- 型號描述:
28 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
CONN RCPT FMALE 28P SILVER CRIMP
- 型號:
- CIR030RV-24A-28SW-F80
- 品牌:
- ITT Cannon, LLC
數量:
- Packaging
- Bulk
- Features
- Connector Type
- Receptacle, Female Sockets
- Color
- Olive Drab
- Voltage Rating
- 200VAC, 250VDC
- Current Rating (Amps)
- 13A
- Mounting Type
- Panel Mount
- Shielding
- Number of Positions
- 28
- Orientation
- W
- Shell Size - Insert
- 24-A28
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C