CIR030RV-24A-28SW-F80
- 型號描述:
28 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
圓密爾規格連接器 CIR 28C 28#16 SKT RECP WALL RM
- 型號:
- CIR030RV-24A-28SW-F80
- 品牌:
- ITT Cannon
- Voltage Rating
- 200VAC, 250VDC
- Current Rating (Amps)
- 13A
- Orientation
- W
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C