CA02COM-L24-28SWB
- 型號描述:
24 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder
CIRCULAR
- 型號:
- CA02COM-L24-28SWB
- 品牌:
- ITT Cannon, LLC
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Bag
- Features
- Connector Type
- Receptacle, Female Sockets
- Color
- Silver
- Voltage Rating
- 50V
- Current Rating (Amps)
- 22A
- Mounting Type
- Panel Mount, Through Hole
- Shielding
- Unshielded
- Number of Positions
- 24
- Orientation
- W
- Shell Size - Insert
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C