首頁 > ITT Cannon代理商 > CA01COM-E24-28S-01
影像僅供參考,以產品規格為準
CA01COM-E24-28S-01
型號描述:
24 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp
圓密爾規格連接器
型號:
CA01COM-E24-28S-01
品牌:
ITT Cannon
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:100 倍增量:1
Packaging
Bag
Features
Backshell, Cable Clamp
Connector Type
Plug, Female Sockets
Color
Silver
Voltage Rating
50V
Current Rating (Amps)
22A
Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
Shielding
Unshielded
Number of Positions
24
Orientation
N (Normal)
Shell Size - Insert
24-28
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C