IS42S16400D-6T
- 型號描述:
- DRAM 64M 4Mx16 166Mhz
- 型號:
- IS42S16400D-6T
- 品牌:
- ISSI
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 108
- DigiKey Programmable
- Not Verified
- Memory Type
- Volatile
- Memory Format
- DRAM
- Technology
- SDRAM
- Memory Size
- 64Mbit
- Memory Organization
- 4M x 16
- Memory Interface
- Parallel
- Clock Frequency
- 166 MHz
- Write Cycle Time - Word, Page
- Access Time
- 5 ns
- Voltage - Supply
- 3V ~ 3.6V
- Operating Temperature
- 0°C ~ 70°C (TA)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 54-TSOP (0.400", 10.16mm Width)