首頁 > IRISO USA Inc.代理商 > IMSA-13065S-2-12Y501
影像僅供參考,以產品規格為準
IMSA-13065S-2-12Y501
型號描述:
12 Rectangular Connectors - Housings Receptacle Black 0.079" (2.00mm)
CONN RCPT HSG 12POS 2.00MM
型號:
IMSA-13065S-2-12Y501
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tray
Features
Retainer
Connector Type
Receptacle
Contact Termination
Crimp
Color
Black
Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
Number of Positions
12
Pitch
0.079" (2.00mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Contact Type
Female Socket
Fastening Type
Locking Ramp
Row Spacing
0.098" (2.50mm)