ISM97-3251BH-12.000MHZ
- 型號描述:
12 MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
OSC XO 12MHZ 3.3V CMOS SMD
- 型號:
- ISM97-3251BH-12.000MHZ
- 品牌:
- ILSI
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 4-SMD, No Lead
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Output
- CMOS
- Function
- Enable/Disable
- Type
- XO (Standard)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Frequency Stability
- ±50ppm
- Voltage - Supply
- 3.3V
- Ratings
- Spread Spectrum Bandwidth
- Current - Supply (Max)
- 20mA
- Height - Seated (Max)
- 0.047" (1.20mm)
- Absolute Pull Range (APR)
- Frequency
- 12 MHz