NRF211-10A
- 型號描述:
Circuit Breaker Thermal 10A 250 V AC 32 V DC Push to Reset Panel Mount
CIRCUIT PROTECTOR
- 型號:
- NRF211-10A
- 品牌:
- IDEC
- 1
- Mounting Type
- Panel Mount
- Breaker Type
- Thermal
- Current Rating (Amps)
- 10A
- Voltage Rating - AC
- 250 V
- Voltage Rating - DC
- 32 V