CW1B-M1E22Y
- 型號描述:
Pushbutton Switch 4PST-2NO/2NC Standard Panel Mount, Front
PUSHBUTTON 22MM 2NO+2NC YELLOW
- 型號:
- CW1B-M1E22Y
- 品牌:
- IDEC
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Bulk
- Features
- Current Rating (Amps)
- Mounting Type
- Panel Mount, Front
- Circuit
- 4PST-2NO/2NC
- Type
- Standard
- Switch Function
- On-Mom, Off-Mom
- Operating Temperature
- -25°C ~ 60°C
- Termination Style
- Screw Terminal
- Illumination Type, Color
- Illumination Voltage (Nominal)
- Actuator Type
- Round, Button, Flush
- Ingress Protection
- IP65 - Dust Tight, Water Resistant
- Panel Cutout Dimensions
- Circular - 22.30mm Dia