首頁 > Huber+Suhner, Inc.代理商 > SF126E/11PC35/11PC35/914MM
影像僅供參考,以產品規格為準
SF126E/11PC35/11PC35/914MM
型號描述:
Cable Assembly Coaxial 3.5mm to 3.5mm 36.00" (914.40mm)
COAX CBL 3.5MM TO 3.5MM 36"
型號:
SF126E/11PC35/11PC35/914MM
品牌:
Huber+Suhner, Inc.
Packaging
Bag
Length
36.00" (914.40mm)
Style
3.5mm to 3.5mm
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
1st Connector
3.5mm Plug
2nd Connector
3.5mm Plug
Frequency - Max
26.5 GHz
Male
Overall Impedance
50 Ohms