SF104/11N/11N/1500MM
- 型號描述:
Cable Assembly Coaxial N-Type to N-Type 59.1" (1.5m) 4.9'
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 4.9'
- 型號:
- SF104/11N/11N/1500MM
- 品牌:
- Huber+Suhner, Inc.
數量:
- Packaging
- Bulk
- Features
- Color
- Blue
- Length
- 59.1" (1.5m) 4.9'
- Style
- N-Type to N-Type
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- Cable Type
- Ingress Protection
- 1st Connector
- N-Type Plug
- 2nd Connector
- N-Type Plug
- Frequency - Max
- 18 GHz
- 1st Connector Mounting Type
- Free Hanging (In-Line)
- 2nd Connector Mounting Type
- Free Hanging (In-Line)
- 1st Contact Gender
- Male
- 2nd Contact Gender
- Male
- Cable Impedance
- 50 Ohms
- Overall Impedance
- 50 Ohms