首頁 > Huber+Suhner, Inc.代理商 > SF102/11SK/11SK/500MM
影像僅供參考,以產品規格為準
SF102/11SK/11SK/500MM
型號描述:
Cable Assembly Coaxial 2.92mm to 2.92mm 19.69" (500.00mm)
COAX CBL 2.92MM TO 2.92MM 19.6"
型號:
SF102/11SK/11SK/500MM
品牌:
Huber+Suhner, Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Bulk
Features
Color
Blue
Length
19.69" (500.00mm)
Style
2.92mm to 2.92mm
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Cable Type
Ingress Protection
1st Connector
2.92mm Plug
2nd Connector
2.92mm Plug
Frequency - Max
40 GHz
1st Connector Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender
Male
2nd Contact Gender
Male
Cable Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms